Bilgi Güvenligi

Güneş Enerjisi Platformu ziyaretinizde ve sitemizde toplanan kişisel ve kurumsal bilgiler, kayıtları, depolanmaları ve kullanımı sadece site içindeki veriler ile ilgilidir, disari verilmez, baska amacli kullamilmaz. Asagida sitemizi ziyaret ederken veya kullanirken, kullanici hakkinda toplanabilecek iletisim bilgileri, veri toplama sartnamesi ile ilgili:
1. Veri toplama ve işleme
Internet web sitemizi ziyarette ve kullanımda erişim bilgileri, saklanabilir veya dosyalanabilir. Toplanan erişim bilgileri sadece site içinde istatiki amaçla kullanılır. Dahili depolama sistemi ile ilgili ve istatistiksel amaca hizmet eder. Kayıt altına alınan bilgiler içinde IP adresleri, yasal oturum ile ilgile bilgiler, ziyaret edilen sayfa ve bilgileri, bunların ziyaret tarihleri ve saatleri, transfer edilen bilgilerin içeriği, erişim sonucu görüntülenen kayıt, webhosting, site uzantısını içermektedir. Bunun haricinde siteye yapılan ziyerette kullanıcının kendi isteği üzeri beyan ettiği diger kisisel veya kurumsal bilgiler kayıt edilebilir ve saklanır. Diger taraftan kullanıcının talebi, üzerine kendine ait bilgiler silinir.
2. Kullanım ve kişisel verilerin açıklanması
Sayet e-pota gibi kişisel bigilerinizi bize verdiğiniz takdirde, biz sadece bu bilgileri sizinle iletişim kurma, kayıt ve sözlesme düzenleme, teknik sorgulama, yönetim, siparis veya faturalandirma, muhasebe amacli kullanılılır. Kişisel veya kurumsal bilgiler sözleşme dahilinde üçüncü kişilere verilmesi tarafınızdan onaylanmış ise, bu bilgiler özellikle sözleşmede belirtilen üçüncü şahıs ve kurumlar için veya muhasebe amaçlı gerekliyse kullanılabilir. Güneş Enerjisi Platformuna kayıt ettiğiniz bilgi, ilan veya reklamları dilediğiniz zaman silme ve tarafımızdan sildirme hakkına sahipsiniz. Silinen bilgilerin, istenildiği taktirde veya kayıt tutulması tarafından istenilmiyorsa, veya kayıt tutulması hukiki nedenlerden dolayı yasal değilse, kopya veya kayıtlar tarafımızca tutulmamaktadır.
3. Bilgi Edinme Hakkı
Yazılı istek üzerine kişisel veya kurumsal bilgiler, sahibine iletilir. Güvenlik Notu: Kişisel vey kurumsal bilgiler tarafımızca hassasiyet gösterilerek korunur. Kayıt altına alınan kişisel ve kurumsal bilgiler tekniksel açıdan gizli tutulur, üçüncü kişilerin sunumuna kapalıdır. E-posta ile haberleşirken tam veri güvenliği garanti edilemez. Bu yüzden gereğinde gönderici tarafından şifreli bilgi göndermesini öneririz.